Prineste k vám zdravšie a krajšie úsmevy detí aj rodičov

Zaregistrujte sa a objednajte k vám študentov zubného lekárstva, ktorí pútavou formou naučia deti aj rodičov, ako sa starať o zuby. Ide o špeciálny koncept pre materské, rodinné a detské centrá.

Kto robí školenia?

Študenti zubného lekárstva. Tí prídu priamo za deťmi a rodičmi do vášho centra a drobcom vytvoria hravú atmosféru, v ktorej ich prezentácia naozaj upúta.

Ako školenie prebieha?

Trvá približne hodinu, pričom polovica času je venovaná teoretickej prednáške a polovica praktickému nácviku.

Čo je zahrnuté v poplatku?

Okrem samotnej odbornej prednášky aj zubná a medzizubná kefka, cestovné balenie zubnej pasty, medzizubná šablička, detská kefka (pri účasti detí) a obľúbené motivačno-zábavné materiály. Objednávateľa projektu obdarujeme balíčkom produktov ústnej hygieny CURAPROX.

Varianty školení

Pri prihlasovaní si budete môcť vybrať z týchto 3 variantov:
Rodičia bez prítomností detí:
Venujeme sa starostlivosti o dospelácke zuby a ďasná. Cena školenia je 4,50 eur/osoba, minimálny počet účastníkov 10, maximálny 30.
Deti od 3 rokov s prísediacimi rodičmi:
S deťmi preberieme starostlivosť o detské zúbky či súvislosti so stravovacími návykmi. Cena je 8 eur/osoba*, 10 až 15 účastníkov.
Rodič s viac ako 1 dieťaťom zaplatí za každé ďalšie len 4 eurá.
Rodičia s deťmi do 3 rokov:
Témou je starostlivosť o dospelácke zuby a ďasná, ale úplne nevynecháme ani deti. Cena je 8 eur/osoba, 10 až 15 účastníkov.

Objednanie a platba

1.
Najprv sa na tejto stránke zaregistrujete kliknutím na Registrácia. Tým si vytvoríte účet, ktorým prihlásite deti na školenie.
2.
Po prihlásení detí v systéme a po vyplnení všetkých potrebných údajov vás bude kontaktovať koordinátor projektu. S ním sa dohodnete na preferovanom čase školenia.
3.
Počas prihlasovania si sami odkliknete vytvorenie faktúry*. Tú následne uhradíte najneskôr 2 dni pred termínom školenia.
Môžete sa rozhodnúť, či chcete faktúru vystaviť’ na materské centrum alebo na fyzickú osobu.